گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ
زکات علم، نشر آن است. گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد با هدف خدمت به دانش آموزان ، دانشجویان و آنهایی که علاقه به برنامه نویسی و طراحی و کلیه امور تخصصی کامپیوتر دارند با هدف نشر علم خدمت رسانی کند امید است کاربران در جهت تحقق این اهداف والا یار و همدم ما باشند . . .

آخرین نظرات
  • ۳ فروردين ۰۱، ۰۰:۲۴ - سید مختار
    85916

با سلام خدمت شما کاربران عزیز گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد

همانطور که مستحضر بودید گروه کامپیوتر برای شرکت در اختتامیه سومین دوره مسابقه برنامه‌نویسی بیان در روز شنبه مورخه 94/02/12 در مکان همایش های برج میلاد با 3 تن از همکاران ساعت هفت و چهل و پنج دقیقه عصر جمعه شهر تبریز را به مقصد تهران ترک نمود .

ساعت 8 وارد تهران شد و با صرف صبحانه مسیر خود را برای تهران گردی و رساندن به همایش آغاز کرد گروه کامپیوتر دانشگاه ازاد با اتوبوس های تجریش واقع در راه اهن تهران خود را به میدان ونک رساند و از پارک ملت و سینما پارک پردیس ملت بازدید نمود .

سپس مسیر خود را به پارک آب و آتش تهران رساند و از پل آهنی که با مهندسی مهندس ایرانی و با الهام از یک درخت مهندسی و ساخته شده بود بازدید کرد که واقعا شگفت انگیز بود و به نوبه ی خود می گوئیم که انتظار نداشتیم چنین مکانی در تهران واقع شده باشد .

سپس گروه کامپیوتر برای رسیدن به همایش  مسیر خود را به برج میلاد تغییر داد و در ساعت 2 و 30 دقیقه به برج میلاد رسید و چون همایش قرار بود ساعت 4 برگزار شود کمی در برج میلاد گشت و گذار کرد تا زمان شروع همایش از راه برسد .

ساعت 3 و 30 دقیقه گروه کامپیوتر خود را به جمع بیانی ها در سر درب همایش های برج میلاد رساند و بعد از ده دقیقه تاخیر ساعت 4 و ده دقیقه وارد سالن شد ابتدا  از دوستداران بیان پذیرایی شد   و  بسته هایی  از طرف شرکت بیان تقدیم حضور دوستداران بیان و برنامه نویسانی که از جای جای ایران اسلامی برای شرکت در همایش آمده بودند تقدیم شد و با کمی وقفه در های بسته همایش باز و جمع بیان وارد سالن همایش شدند.

اول با سخنرانی مجری عزیز جناب احسان کرمی شروع شد و مدیر شرکت بیان جناب علی قدیری وارد سالن شد و شروع به عرض چند نکته در مورد مشکلات پیش روی شرکت بیان را عرض نمود و سپس مطالبی را بدین شرح گفت : علی قدیری : وقتی مسابقات بین الممی بیان شروع شد وقتی که نفر اول از ژاپن شد گفتیم برای دریافت جایزه به ایران بیاید ایشان گفتند نه من شترسواری بلد نیستم می ترسم پایم بشکند و نیایم و این بینش را از ایران و مردمش داشت که انگار ایران روستای کوچکی است شرکت بیان شروع به ساخت یک تیزر تبلیغاتی از ایران کرد و توضیحاتی درمورد ایران در چمدان های شرکت بیان بود که دریک همایش در هونگ کونگ به دست برنامه نویسان جهانی رساند تا بینششان را در مورد ایران به یک بینش واقعی امروزی برساند و خدا و شکر در این مسیر گرچه با سختی هایی هم مواجه بود ولی توانست با غیرتش تمام مشکلات را از سر راه بردارد و به راه خویش چه در مورد برنامه نویسی و استارت ویکند و هم در مورد بازتاب فرهنگی چهره ایرانی رنگ و بوی تازه بخشد.

سپس مدیران و معاونان فناوری اطلاعات از جناب قدیری قدردانی کردند و از تلاش بیان سپاسگزاری کردند.

سپس کنسرت زنده محمد اصفهانی با آهنگ های من و بی واژه صدا کن و ماه و دلقک و چند ترانه دیگر آغاز شد که به کلی جو مجموعه را عوض و به آن شادابی تزریق کرد.

سپس جناب حسین کلهر به اجرای طنز شروع کرد و مجموعه خوبی را برای تماشاگران رقم زد . . .

سپس بعد از برنامه ها دیگر برندگان سومین مسابقات برنامه نویسی بیان به ترتیب زیر معرفی و به آن ها هدیه هایی اعطا گردید . . .

سومین دوره مسابقات برنامه نویسی بیان

سپس با قرآئت متن اختامیه توسط شرکت بیان و سورپرایز هایی که انجام نشد و ناتمام ماند همایش به کار خود خاتمه داد

گروه کامپیوتر از تمامی مدیران و عزیزان بیان تشکر  می کند و امیدوارست این شرکت پیشرفت های بیشتری هم در حوزه فناوری و هم در حوزه فرهنگی برای ایران عزیز به ارمغان برساند.

امضاء مدیر گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد امینی

اختتامیه سومین دوره مسابقات برنامه نویسی بیان

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی